O firmie

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2375 z /home/piweccy/public_html/includes/menu.inc).

Salon fryzjerski to miejsce oddalone od zgiełku codzienności. Świat, w którym profesjonalizm oraz to co nowoczesne łączy się z tradycją.
 
Wnętrze przepełnione harmonią.
 
Miejsce magiczne...
 
Nasz salon to miejsce wyjątkowe, które przyciąga niepowtarzalną atmosferą. Wnętrza są utrzymane w nowoczesnym stylu, oparte na otwartej przestrzeni.
Całość podzielona jest tylko optycznie. Color studio - miejsce wyboru koloryzacji - wyraźnie odróżnia się od części przeznaczonej typowo do relaksu.
Mamy nadzieję, że w tej atmosferze, powierzając swoje włosy w ręce profesjonalisty, będą mogli Państwo odprężyć się po ciężkim dniu, oddać się marzeniom; zapomnieć o troskach. Fryzjer skupia się całkowicie na kliencie. Poddaje jego skórę głowy i włosy wnikliwej analizie, na podstawie której dobiera odpowiednie rytuały pielęgnacyjne i zaleca produkty do kupienia. Całość dopełnia profesjonalny dobór koloru i styling.
 
Salon Fryzjerski Piweccy to miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo.